W aranżacjach wnętrz mamy do czynienia z wieloma wspaniałymi pomysłami. Sami często nie wpadniemy na to, że takie rozwiązania można zastosować, a jednak projektanci są w stanie ma wiele zaoferować. Niektóre pomysły są bardzo odkrywcze, inne wydają się oczywiste, ale nikt wcześniej czegoś takiego nie zaproponował. Także, jeśli chodzi o schody, mamy do czynienia z bardzo komfortowymi rozwiązaniami, na jakie koniecznie trzeba zwrócić swoją uwagę, a na pewno można je będzie wykorzystać w swoich wnętrzach.

Przede wszystkim hitem stały się już schody zabudowane, jakie jednocześnie są szufladami. Wiadomo, że zazwyczaj taki element konstrukcyjny zajmuje bardzo dużo miejsca w naszych wnętrzach. Teraz można schody wykorzystać także jako miejsce do przechowywania, a na pewno będzie to praktyczne i pomysłowe rozwiązanie.

 

Natomiast wszyscy miłośnicy książek i literatury powinni się zainteresować tym, jak schody drewniane mogą stać się wyjątkową biblioteczką. Tutaj niekoniecznie muszą to być schody zabudowane, równie dobrze mogą być ażurowe. W każdym przypadku przestrzeń pod schodami można zapełnić poprzez stworzenie półek czy regałów na książki. Taki projekt można od razu zamówić u stolarza i cieszyć się doskonałymi efektami, albo gdy mamy już gotowe schody, po prostu uzupełnić aranżację regałami, czy to gotowymi czy samodzielnie przybijanymi deskami. Możliwości jest sporo, a takie schody drewniane staną się świetną ozdobą, mocnym akcentem estetycznym w naszych wnętrzach. To pomysłowe, odważne i doskonałe rozwiązanie dla wszystkich miłośników książek.